Galeria par

(Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć)

Sprawdźcie co Was czeka!

PAKIET VIP | Pierwszy Taniec

Pakiet VIT to najczęściej wybierane rozwiązanie wśród par, które uczą się Pierwszego Tańca Online. Dlaczego?
Nauka Tańca to skompikowany proces, który może bardzo szybko zboczyć na złe tory dlatego „oko z zewnątrz” jest bardzo potrzebne. Nawyki, które nabywacie w trakcie nauki powinny być kontrolowane. Czasami pary nie czują, że robią coś źle dlatego chcemy Wam pomóc nawet w tej formie kontaktu – kontaktu online.
Pakiet zawiera: dowolną choreografię pod pierwszy taniec + kurs tańca użytkowego 2na1 + 2 konsultacje online na podstawie nadesłanego przez Was filmiku.
Kurs tańca użytkowego? Tak! Bo wesele to nie tylko pierwszy taniec 🙂 bawcie się całą noc z innymi gośćmi bez stresu. Kroki te zostaną z Wami na lata i będziecie mogli wykorzystać je na innych tanecznych zabawach.
Opis pakietu VIP w zakładce „Opis Pakietu”

Nasze choreografie tworzone są z myślą o Was, nie chcemy efektu: „Miało być show – wyszedł cyrk”. Nie tworzymy filmików, żeby pokazać swoje umiejętności taneczne, ale tworzymy, żeby wykreować choreografie, w których to Wy będziecie mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami podczas pierwszego tańca. Stawiamy na piękne i proste rozwiązania, dzięki czemu Wasz Pierwszy taniec nie będzie stresujący. Dirty Dancing jako jedyna choreografia nie ma zamienników podnoszenia,  obok choreografia, której nauczysz się w trakcie trwania tego kursu.

349.00

Dodatkowe informacje

Styl tańca: WYBIER SWÓJ UKŁAD

PAKIET ZAWIERA 

  • dowolny układ taneczny 
  • 2 konsultacje online
  • taniec użytkowy 2na1Dostęp: Do 24 godzin od zakupu

OPIS PAKIETU

Wybierz dowolny układ (wpisz nazwę w komentarzu podczas zakupu – jeżeli ominiesz ten punkt skontaktujemy się z Wami). Na Twoim koncie pojawi się wybrany kurs + kurs tańca użytkowego 2na1.

Konsultacje online – dwie konsultacje online. Polecamy konsultacje w połowie i pod koniec nauki.

Jak działają konsultacje?

Nagrywacie filmik jak tańczycie układ. My wypisujemy błędy, wnioski, jakieś rady co zrobić lepiej, gdzie lepiej ustawić się do gości i wszystkie inne rzeczy jakie pary powinny wiedzieć a często o tym nie myślą. Spojrzenie na Wasz taniec przed finalnym dniem jest bardzo ważne.