Galeria par

(Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć)

Konkurs

Mistrzostwa pierwszego tańca

Cześć! Witamy Was serdecznie i jednocześnie bardzo nam miło, że jesteście zainteresowani wzięciem udziału w Pierwszych Mistrzostwach Pierwszego Tańca online. Skąd ten pomysł? Codziennie mamy styczność z pierwszym tańcem, codziennie widzimy różne choreografie par z całej Polski, codziennie zachwycamy się nad tym jak amatorzy mogą opanować trudne kroki, podnoszenia i technikę taneczną. Dlaczego nie nagrodzić tych najlepszych? Postanowiliśmy to zrobić ! Chcecie pochwalić się swoim pierwszym tańcem przed całym światem? Zróbcie to! Najlepsza para, która zachwyci nas jurorów oraz internautów zdobędzie 3000 zł! Co będziemy oceniali? WSZYSTKO 🙂 choreografię, interpretacje muzyki, uczucie w tańcu – efekt ciarek nie zawsze wywołują tancerze, którzy mają trudne pierwsze tańce – musi być w tym to coś! Przekonajcie nas i wyślijcie swój filmik z pierwszego tańca i powalczcie 🙂

Etap Półfinałowy (top 26)

Na wstępie gratulujemy Wam bardzo awansu do półfinału i życzymy powodzenia w dalszej walce o wygraną.

 

Na tym etapie zostało Was 26 par – do następnego etapu przejdzie 14 par. Walka w półfinale odbywa się (jeden na jednego) co daje 13 pojedynków. Pary rywalizacyjne będą ustalone na podstawie wyników z ćwierćfinału.

Głosowanie trwa 24 godziny. Głosujący mogą oddać tylko 1 głos klikając w numer pary, na który głosują. Pary będą onaczone, tak jak i oznaczeni będą głównie podwykonawcy: video, foto, miejsce, szkoła tańca.

Terminy pojedynków – opublikowane są na wyróżnionym instastory „półfinał”

O awansie decydują głosy.

Awansuje 13 par, które wygrają swoje pojedynki. Jeżeli w pojedynku będzie remis 50% – 50% – wtedy patrzymy na dokładną ilość głosów gdyż instagram troche zaokrągla i 50/50 nie zawsze jest dokładną taką samą ilością głosów po obu stronach. W przypadku kiedy pary miałyby taką samą ilość głosów – awansują obie.

14 para – to para, która nie wygrała swojego pojedynku jednak uzbierała najwięcej głosów ze wszystkich par, które przegrały swoje pojedynki.

 

POWODZENIA !!

Nagroda główna

1 miejsce: nagroda finansowa 3000 zł i puchar Mistrzów

miejsca finałowe – statuetki finalistów

miejsca półfinalistów – medale

SPRAWDŹ REGULAMIN KONKURSU

ETAP 1

Zgłoszenia. Wszystkie pary, które miały wesele w roku 2019 i 2020 (do 31.10.2020) mogą wziąć udział w konkursie. Należy tylko wysłać swój pierwszy taniec i czekać na przejście do kolejnego etapu! Czeka na Was 3000 zł ! ilość par: nieograniczona

ETAP 2

Ćwierćfinał - ilość par 50. Przez 5 tygodni zaprezentowane będzie 50 par, po dziesięć na tydzień. Z każdego tygodnia do kolejnej rundy awansuje 5 par z największą ilością głosów co daje 25 par. 26 para będzie to para, która zajęła 6 miejsce i miała najwięcej głosów pomiędzy innymi parami z 6 miejsca.

ETAP 3

Etap Półfinał.- 1:1 - ilość par 26: - rywalizacja face to face. Uczestnicy zostaną dobrani w pary, w których będą rywalizować o Finał. Jedna odpada, druga przechodzi dalej. Drabinka pucharowa będzie wcześniej ogłoszona na instragramie.

ETAP 4

FINAŁ - ilość par: 13. W Finale pary zostaną poddane ocenie 7 jurorów oraz internautów. Każdy juror przyzna od 1 do 14 punktów (1 najmniej - 14 najwiecej) suma ich not będzie odpowiadać później dużym punktom. PAra, która uzyska najwiecej punktów od jurorów dostaje duże 13 punktów. Każdy filmik będzie opublikowany tak więc głosować będą także internauci za pomocą SMS- para z największą liczbą głosów od internautów dostanie 13 puntków - para z najmniejszą ilością 1 punkt. Wygra para z największą sumą punktów od jurorów i internautów