Galeria par

(Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć)

Konkurs

Mistrzostwa pierwszego tańca

Edycja 2021 (wkrótce więcej informacji)

Mistrzostwa Pierwszego Tańca to pierwszy w Polsce konkurs taneczny dla Par Młodych. Pierwsza edycja odbyła się z początkiem roku i cieszyła się ogromną popularnością, dlatego … już szykujemy się na kolejną edycję !

Aktualnie trwają ustalenia odnośnie terminów, miejsca finałowego pokazu, sponsorów, nagród, regulaminu.

Szykujcie swoje nagrania i być może to Wasz pierwszy taniec w tym roku wygra !

Mistrzowie 1 Mistrzostw Pierwszego Tańća

Marcelina I Kuba

Para numer 11 – Marcelina i Kuba

Nagroda główna (dotyczy pierwszych Mistrzostw Pierwszego Tańca)

1 miejsce: nagroda finansowa 3000 zł i puchar Mistrzów

miejsca finałowe – statuetki finalistów

miejsca półfinalistów – medale

SPRAWDŹ REGULAMIN KONKURSU

Jurorzy Finałowi

dotyczy pierwszych Mistrzostw Pierwszego Tańca

 

Anita Szydłowska – Mistrzyni Polski w.Tańcu Towarzyskim w show standard. Medalistka Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim w 10 tańcach, uczestniczka programu „Ślub od Pierwszego Wejrzenia”

 

Paulina Topolska – Tancerka od wielu lat. Prowadzi swoją szkołę tańca dla nowożeńców, tak więc zaznajomiona z tematem jak mało kto. Jak sama podkreśla – oceniać będzie wszystko!

 

Dariusz Zwadowski – Wedding planner. Kiedyś tańczył taniec towarzyski, teraz doradza parom jak przejść przez dzień ślubu i okres przygotować bez stresu. Dba o każdy szczegół, żadna pomyłka nie ujdzie jego uwadze.

 

Joanna Piotrowska – nie tak dawno sama trenowała swój pierwszy taniec, tak więc doskonale wie co przechodziły pary, które będzie oceniać. Asia to fantastyczna makeup artystka, która tworzy na twarzach swoich klientem cuda.

 

SztukaStudio.pl – a tak naprawdę za tą nazwą kryje się Łukasz. Fotograf ślubny, którego prace od razu rzucają się w oczy. Zatrzymuje najpiękniejsze chwile dnia, który jest dla Was najważniejszy. Zdecydowanie sprawdźcie jego prace.

 

Maciek i Magda „The Dziemians” – twórcy najbardziej romantycznych, najbardziej rozchwytywanych kawałków na pierwszy taniec. Ich hity grane są na salach tanecznych każdego dnia, a liczba zatańczonych choreografii do ich utworów zapewne jest liczona zapewne w dziesiątkach tysięcy.

 

Joanna Salon Sukien Ślubnych – nie mogło zabraknąć wśród jurorów salonu sukien ślubnych, gdyż kreacja Panny Młodej to ogromna część wesela i pierwszego tańca. Salon ma do zaoferowania wszystko czego potrzebują panny młode – salon znajduje się pomiędzy Oświęcimiem a Krakowem.

ETAP 1

Zgłoszenia. Wszystkie pary, które miały wesele w roku 2019 i 2020 (do 31.10.2020) mogą wziąć udział w konkursie. Należy tylko wysłać swój pierwszy taniec i czekać na przejście do kolejnego etapu! Czeka na Was 3000 zł ! ilość par: nieograniczona

ETAP 2

Ćwierćfinał - ilość par 50. Przez 5 tygodni zaprezentowane będzie 50 par, po dziesięć na tydzień. Z każdego tygodnia do kolejnej rundy awansuje 5 par z największą ilością głosów co daje 25 par. 26 para będzie to para, która zajęła 6 miejsce i miała najwięcej głosów pomiędzy innymi parami z 6 miejsca.

ETAP 3

Etap Półfinał.- 1:1 - ilość par 26: - rywalizacja face to face. Uczestnicy zostaną dobrani w pary, w których będą rywalizować o Finał. Jedna odpada, druga przechodzi dalej. Drabinka pucharowa będzie wcześniej ogłoszona na instragramie.

ETAP 4

FINAŁ - ilość par: 13. W Finale pary zostaną poddane ocenie 7 jurorów oraz internautów. Każdy juror przyzna od 1 do 14 punktów (1 najmniej - 14 najwiecej) suma ich not będzie odpowiadać później dużym punktom. PAra, która uzyska najwiecej punktów od jurorów dostaje duże 13 punktów. Każdy filmik będzie opublikowany tak więc głosować będą także internauci za pomocą SMS- para z największą liczbą głosów od internautów dostanie 13 puntków - para z najmniejszą ilością 1 punkt. Wygra para z największą sumą punktów od jurorów i internautów